O Firmie

Start / O Firmie
Dom ocieplony

Radykalne zmiany i wysokie wymagania w dziedzinie energo-oszczędności budownictwa postawiły przed systemami izolacji termicznych trudne wyzwania. Są one ciężkie do spełnienia dla tradycyjnych technologii i standardowych sposobów, które nie zapewniają stabilnej i trwałej wydajności, a wraz z upływem czasu przyczyniają się do rosnących strat energii. Podejmując decyzję o wykonaniu izolacji cieplnej należy rozsądnie wybrać metodę, która skutecznie i trwale zredukuje koszty eksploatacji budynku i zarazem będzie przyjazna dla środowiska.

Sempri jest firmą wprowadzającą i promującą najnowsze technologie zgodne ze współczesnymi, wiodącymi trendami w budownictwie. Dzięki połączeniu wykształcenia, wiedzy i bogatego doświadczenia w branży budowlanej oraz konsekwentnemu ukierunkowaniu na rozwój technologiczny, możemy Państwu zaproponować wiele skutecznych metod oszczędności.

Liczne grono zadowolonych klientów, rozległa współpraca z firmami budowlanymi, projektantami i architektami, wkład w promowanie nowoczesnych i skutecznych technologii pozwalają stwierdzić że warto z nami współpracować. Warto wybrać wiodącą i sprawdzoną firmę.

Zapraszamy do rozmowy

Swoją ofertę opieramy na czterech głównych, uzupełniających się, filarach tematycznych:

  1. Termoizolacje natryskową pianką poliuretanową, w wersjach otwarto- i zamknięto-komórkowych;
  2. Hydroizolacyjne, natryskowe powłoki polimerowe;
  3. Wykonawstwo oraz regeneracja pokryć dachowych w technologiach natryskowych oraz termozgrzewalnych z uwzględnieniem termo-izolacji natryskowej PU oraz szkła piankowego;
  4. Hydroizolacje obiektowe fundamentów i budownictwa hydrotechnicznego metodą natryskową.

Ponadto świadczymy usługi towarzyszące w zakresie m.in. prac dokumentacyjnych i przygotowawczych, konserwacji pokryć dachowych i termomodernizacji dachów.

Każda oferta jest traktowana przez nas w sposób indywidualny. Bezpłatnie doradzamy oraz przygotowujemy różne warianty oferty, skrojonej na miarę oczekiwań, potrzeb i możliwości klienta. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie ze strony inwestora, o ile nie kolidują z reżimem technologicznym. Dbamy, by efekt końcowy był na najwyższym poziomie.

Satysfakcja

Zadowolenie klienta jest podstawą naszego rozwoju, a wynikające z tego poczucie dobrze wykonanej, uczciwej i solidnej pracy motywuje nas do dalszego działania.

Jakość i Trwałość

Dążymy do wykonania usługi o najwyższej jakości, trwałej przez cały okres życia budynku. W tym celu współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów i systemów w poszczególnych dziedzinach. Ponadto, stale dążymy do podnoszenia kwalifikacji, by w parze z jakością materiałów szła również jakość wykonania.

Zdrowie

Stosowanie materiałów, które są bezpieczne w użytkowaniu i nie mają ujemnego wpływu na zdrowie mieszkańców.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie naszym pracownikom bezpieczeństwa pracy zgodnie ze standardami BHP jest naszym priorytetem.

Uczciwość

Przedstawiamy uczciwą i rzetelną ofertę wraz z profesjonalną usługą doradczą. Stosowane przez nas technologie i materiały są certyfikowane i atestowane, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu zdrowotnego.

Kompetentna informacja

Nabyta wiedza, wieloletnie doświadczenie na rynku termoizolacji oraz ścisła współpraca z działami wsparcia merytorycznego pozwala nam na udzielenie klientowi wszechstronnej informacji, często znacznie wykraczającej poza zakres oferowanych usług.

Wiedza

Wykształcenie członków naszego zespołu, stale rozwijana wiedza poparta szkoleniami oraz pasja w dziedzinie energooszczędności, gwarantują profesjonalne opracowanie oferty pod względem merytorycznym.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz w pracach termoizolacyjnych pozwala nam na udzielenie cennych praktycznych wskazówek przy wyborze odpowiedniej izolacji. Wnikliwe podejście do organizacji i przygotowania frontu prac z uwzględnieniem zaleceń wynikających z zasad budownictwa energooszczędnego pozwoli Państwu maksymalnie wykorzystać zalety stosowanych przez nas technologii. Nie wykonujemy prac co do których nie mamy absolutnej pewności, że dadzą Państwu oczekiwany i trwały efekt. Dotyczy to prac termoizolacyjnych, technologii kompozytowych jak i systemów zabudowy czy wentylacji.

Wyposażenie

Wykorzystanie sprzętu renomowanych producentów o wysokiej wydajności oraz stabilności technologicznej gwarantuje wykonanie usługi na doskonałym poziomie. Otwarto-komórkowa pianka natryskowa jest produktem wrażliwym na błędy wynikające m.in. ze stosowania niskiej klasy sprzętu.

Innowacyjność

Stale pracujemy nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami, które eliminują wady i błędy występujące w dziedzinie izolacji budowlanych. Już wkrótce przedstawimy autorskie rozwiązania które mają głównie na celu eliminację lub ograniczenie mostków termicznych, zwłaszcza występujących w miejscach wrażliwych jak np. okna dachowe. Pianka natryskowa to skuteczna i trwała technologia jednak dopiero w połączeniu z dbałością o tzw. detale da oczekiwany efekt. Co więcej: błędy popełnione przy tak skutecznych izolacjach mogą dać bardziej dolegliwe, negatywne efekty. Zgodnie ze starym przysłowiem, że „diabeł tkwi w szczegółach”.

Firma Sempri ma swoją siedzibę w Rzeszowie. Głównym obszarem naszego działania jest region południowo-wschodniej Polski. Oprócz rodzimego Podkarpacia prężnie rozwijamy swoją obecność i rozpoznawalność na rynkach lubelskim, małopolskim i świętokrzyskim. Podziały administracyjne nas nie ograniczają, zatem chętnie podejmujemy się wykonania usługi na terenie całego kraju i nie tylko.

Top